Na Sri Lankę bez wizy

Sri Lanka chcąc uatrakcyjnić ruch turystyczny zdecydowała się na blisko dwumiesięczne zniesienie wiz – jedynie w celach turystycznych.  Według wstępnych ustaleń darmowy dokument można wyrobić do końca kwietnia. To świetna wiadomość dla osób planujących urlop w tej części świata.

 

Tego typu praktyki są stosowane cyklicznie, według statystyk brak opłat za uzyskanie wizy przekłada się na wzrastającą ilość turystów. Rodzi się natomiast pytanie – ile można zaoszczędzić? sri lankaW przypadku jednej osoby koszt uzyskania dokumentu oscyluje w granicach 25-50 dolarów. Biorąc pod uwagę ilość podróżnych w grę wchodzą ogromne sumy. Oprócz Polski ten przywilej spotkał 47 innych państw z całego świata – między innymi Wielką Brytanią,  Niemcy oraz Francję.

Oferta turystyczna „olśniewającego kraju”, czyli Sri Lanki zachęca do ruchu turystycznego. Moc atrakcji i piękne widoki kryją za sobą niezapomniane wspomnienia, które z pewnością pozostaną w głowie na całe życie. W celuzamówienia wizy, należy odwiedzić stronę rządową Sri Lanki http://www.eta.gov.lk/slvisa/.

Powiązane artykuły